wtorek, 24 marca 2015

THE BALM Nude Tude VS Nude Dude

Hej !:)
Dzisiaj przychodzę do Was z moim całkiem nowym nabytkiem, mam go od dnia kobiet i zdążyłam już go troszkę przetestować ...a mowa o paletce The Balm Nude Dude :) Posiadam też "siostrę" tej paletki, czyli Nude Tude i chciałabym napisać mniej więcej co o nich sądzę i którą bym wybrała, gdybym mogła mieć tylko jedną :)
Ogólnie są to paletki bardzo dobrej jakości, zdecydowanie ulubieńcy w mojej kolekcji :) Jeżeli chodzi o moje powieki to trzymają cienie cały dzień, a nakładając je nic się nie osypuję z wyjątkiem jednego cienia w paletce Nude Tude ( silly ) .:)
Nude Tude zawiera 4 matowe cienie, lecz brakowało mi w niej zdecydowanie jasnego matu. Cień Snobby i Silly są przeze mnie najmniej używane, ale cała reszta bardzo często.
Nude Dude posiada już jaśniutki, piękny mat co jest wielkim plusem dla całej paletki. Do tego piękne, połyskujące cienie, a ulubionym cieniem jest zdecydowanie Flirty.
Jeżeli miałabym wybrać jedną paletkę to byłaby to Nude Dude, przez to że posiada cienie którymi wykonam cały makijaż oka, a jednak w Nude Tude brakuję cienia matowego, którym mogłabym podkreślić łuk brwiowy, a Sassy zdecydowanie się do tego nie nadaję :)
Nie chcę się rozpisywać za bardzo. Podsumowując bardzo polecam, moim zdaniem są warte swej ceny, bo jednak mamy troszkę kolorów do wyboru :)
Zostawiam Was ze zdjęciami, na których widać jak prezentują się obie paletki :)3 komentarze:

Zachęcam do obserwowania ;)))
Anonimy proszę o podpisywanie się :)
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem !

Pozdrawiam serdecznie miśki :** !