niedziela, 25 maja 2014

LONDON ! 365 days ago...

Rok temu o tej godzinie siedziałam sobie ze wspaniałą osóbką Marietą, ktora zaprosiła mnie do siebie do Londynu. 25 maj 2013 r - marzenie, które było w moim sercu baaardzo długo w końcu się spełniło.


Miałam ponownie zobaczyć Londyn w tym roku, ale wyjazd się przesunął na termin na razie nie określony, ale ja już tego przypilnuję aby wszystko wyszło... :) Tak po cichu sobie marzę o Londynie przed świętami... ahhhh, Marieta zawsze opowiada jak pieknie tam się staję na zimę, więc może nadejdzie czas, abym przekonała się na własne oczy... :)

A dzisiaj, w roczninę tak wspaniałego dnia czekam sobie na finał Project Runway i trzymam kciuki za Jakuba :) A Wy kogo macie za swojego faworyta ?:)

 ♥


7 komentarzy:

 1. Aj ale Ci zazdroszczę!Londyn to też moje marzenie,ale jeszcze niestety niespełnione ;< Życzę Ci żeby udało Ci się go zobaczyć 2 raz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie byłam jeszcze w Londynie. byłam w Anglii dwa razy, w tym roku wyjeżdżam tam do pracy. Na pewno zwiedzę Londyn. :) świetne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Mam nadzieję, że tez uda mi się odwiedzić do miasto. :) Piękne jesteście obie. Ja też liczyłam na Kubę, w sumie od kilku odcinków już wiedziałam, że ma ogromne szanse na wygraną. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jej , zazdroszcze :3 O w swieta musi byc tam pieknie , ja marze o wyjezdzie w swieta ale do Nowego Jorku *-*
  Zapraszam na bloga

  OdpowiedzUsuń
 5. i ja kiedyś tam wyląduje!

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do obserwowania ;)))
Anonimy proszę o podpisywanie się :)
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem !

Pozdrawiam serdecznie miśki :** !