poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Powrót ?

 Heej :))
Długo mnie nie było... Ale wrócę kiedyś... w końcu wrócę.
Troszkę się działo(dzieje) od ostatniego razu jak tu pisałam... Sama nie wiem co mam napisać. I sama nie wiem kiedy wrócę do systematycznego blogowania, ale jestem pewna, że nie porzucę tej strony na dobre. Za dużo wspomnień zapisanych i .. od 6 klasy podstawówki moję zycie chociaż w takim malutkim stopniu jest zapisane gdzieś w internecie i nadal chcę spisywać swoje wspomnienia.
Mam nadzieję, że znajdą się cierpliwi i jeszcze mnie kiedyś będą odwiedzać.
Tak więc do... napisania :)
Trzymajcie się wszyscy tam, trzymam bardzo mocno kciuki za maturzystów iii wierzę, że wszyscy wyjdziecie zadowoleni ze szkół i będziecie mieli co świętować. Uwierzcie w siebie i będzie wspaniale !


10 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że poukładasz sobie wszystko pięknie i bedziesz miala duzo czasu i motywacji na blogowanie! Buziaki, zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie czekam na powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam z niecierpliwością na Twój powrót! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak długo czekałam na wiadomość, że napiszesz że już wracasz na dobre ale jeszcze nie... :(( Dobre i to że się odezwałaś! :))
  Pewnie nie ma Cię tutaj ze względu na przygotowania do matury.. Ale wierze że już w maju, czerwcu wrócisz do pisania. :)) Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Powodzenia na maturze! :**

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za Ciebie, i za siebie też, szczególnie na maturce..powodzenia i wracaj tutaj! :*****

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do obserwowania ;)))
Anonimy proszę o podpisywanie się :)
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem !

Pozdrawiam serdecznie miśki :** !