wtorek, 30 grudnia 2014

Goodbye 2014.

Wiitam serdecznie ! :)
Nie wiem czy jutro znajdę motywację do napisania czegokolwiek w tym miejscu, więc piszę już teraz. Co roku, na jego końcówkę, pojawiał się tu post, więc i w tym też tak będzie :) Chyba tylko podsumowywałam rok 2011 tak dokładnie, a późniejsze lata już nie, bo były z roku na rok coraz gorsze, no ale teraz to już przebiłam samą siebie... :) Tak więc nie będzie żadnego podsumowania, bo nie ma czego. Niestety.
Hmm... studniówka była całkiem w porządku. I na tym skończmy.:)
 Chcę całkowicie zapomnieć o tym roku, wywalić go z pamięci, niigdy nie wracać. Pewnie w moim przypadku jest to niemożliwe, ale będę się starać. :) Nie chcę też za dużo napisać, ale to, że w ogole nie pamiętam tego roku i był on najgorszy w całym moim życiu chyba wystarczy.
I na tym skończę, bo nikt nie lubi czytać o takich rzeczach, zdecydowanie lepiej jest napisać coś miłęgo..:))))

Wszyystkim czytającym po pierwszę dziękuję, że czytają mimo moich paru postów w ciągu całego roku, a po drugie... Zyczę Wam wszystkiego najlepszego w tym roku. Jeżeli 2014 był złym czasem to zapomnijcie o nim, wywalcie ze swoich główek, bo nadchodzi lepszy rok, a jeżeli 2014 był jak najbardziej udany ( czego gratuluję !:* ) to niech tak pozostanię już na zawsze :)
Życzę oczywiscie zdrówka, miłości, spełnienia marzeń, ale przede wszystkim szczęścia :) Szczęścia pod każdym możliwym względem :)

Buziaki !!!!!!!!! "Widzimy" się w przyszłym roku ! Zostawiam Was tu z moim brzydalem Parisem, a ja spadam do rodzinki :)
ahh, a co do moich planów na 2015... Jest jeden duży plan. Właśnie taki :
4 komentarze:

  1. W takim razie mam nadzieję, że rok 2015 będzie dla Ciebie lepszy! Powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękny yorkuś ;-) Dobrego roku ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moj rok 2014 też był tragiczny niestety... Zycze Tobie i sobie aby teraz było lepiej ;)

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do obserwowania ;)))
Anonimy proszę o podpisywanie się :)
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem !

Pozdrawiam serdecznie miśki :** !