niedziela, 22 lutego 2015

Plany na wakacje ?

Heeej :)
Dzisiaj troszkę o tym jakie mam plany na czerwiec, kiedy już będę mogła ,w koooońcu, po roku czasu "oczyścić" umysł z ciągłego myślenia o maturze :) Tak więc zaraz po moich urodzinach, które są 12 czerwca, będę pakować się do.... LONDYNUUUU !:) 16 czerwca wylatuję z Poznania do tego wspaniałego miejsca ...:)
Od kiedy pamiętam moim marzeniem był wylot właśnie tam, jest to też miejsce w którym w jakimś momencie mojego życia chciałabym zamieszkać :) Moje marzenie spełniło się dokładnie 25 maja 2013 roku i było WSPANIALE :) Wiedziałam, że tam wrócę. I tak też się stanie, za ponad 3.5 msc znowu spędzę tam cały tydzień, dzięki mojej najwspanialszej koleżance, która mnie zaprosiła :))))
Z tego względu, że wakacji 2014 praktycznie nie miałam, moim wielkim postanowieniem jest, aby sprawić, żeby te wakacje zapadły mi na długo w pamięci i było po prostu fantastyczne. Jak na razie zapowiada się idealny początek... :)))))

Z mojego poprzedniego wyjazdu pojawiały się już tu zdjęcia, ale szczerze mówiąc jest to bardzo niewielki procent tego co mam w moim folderze. Z tego względu dzisiaj pokażę Wam co udało mi się sfotografować będąc w Harrodsie. Byłam typową turystką i chodziłam z aparatem na wierzchu wśród ludzi robiących zakupy, ale na szczęście nikomu to nie przeszkadzało :D Na początku ja oczywiście nie chciałam robić zdjęć, bo "to przecież tak głupio", ale Marieta mnie namówiła :)))) I zawsze będę powtarzać to, że ludzie tam są dużo milsi...:))))

 a tu ciągnęło mnie najbardziej.... :> :D RAJ !

6 komentarzy:

 1. CUDOWNE! Musisz częściej wrzucać takie zdjęcia i relacje z różnych miejsc <3

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ piękne zdjęcia, piękne miejsca! ja myślę, że w tym roku na wakacje uda mi się ponownie zobaczyć niagarę oraz po raz pierwszy wielki kanion kolorado :)

  pozdrawiam, www.AneciaBlog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna fotorelacja. każde zdjęcie a swoją duszę oraz kontekst, który tylko ty znasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. te zdjecia to raj! Zabieram sie z tobą do Londynu ;-)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do obserwowania ;)))
Anonimy proszę o podpisywanie się :)
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem !

Pozdrawiam serdecznie miśki :** !